Ви давно мріяли про домашнього улюбленця, але весь час щось не складалося? Тепер у Вас є така можливість: заведіть собі домашнього улюбленця в притулку - візьміть його під опіку!

   Ставши опікуном тварини, Ви отримуєте натомість можливість спілкуватися з ним, годувати, лікувати, балувати смаколикамита іграшками.

   Кішка чи собака дуже добре відчуває особливе ставлення. Вона зрозуміє, що у неї з'явилася «своя Людина» і її життя відразу зміниться!

   Спілкуючись з твариною, Ви допомагаєте її соціалізації, що в подальшому допоможе їй знайти дім. Ну а якщо й такої можливості немає, ми будемо регулярно відправляти фото і відео звіти про життя Вашого підопічного.

   Ви можете самі придбати комфортну будку (для собаки) або лежанку (для кота), оплатити його лікування, передавати для нього ласощі або просто перераховувати певну суму для комфортного утримання Вашого улюбленця. Якщо хтось захоче взяти тварину до себе, ми обов'язково зв'яжемося з Вами і уточнимо, чи готові Ви забрати свого улюбленця додому. І якщо (О, радість!) це так, вам обом буде легше звикнути один до одного

                     Приєднуйтесь до програми, давайте творити добро разом!       

 

Наш телефон +38 066 198 45 42

                          +38 068 187 03 52